Ako získať eurofondy pre rodinnú firmu?

Ako získať eurofondy pre rodinnú firmu?

Téma eurofondov začína byť opäť čoraz viac diskutovanejšia v tomto období. Zvyšovanie cien energií či paliva je veľkým strašiakom pre väčšinu slovenských podnikov.

Na workshope sa spolu pozrieme, aké výzvy sú naplánované v najbližšom čase pre rodinné firmy. Ktoré oblasti sú pre nich najzaujímavejšie a aké zdroje financovania sú dostupné. Hlavnou formou podpory je preplatenie vynaložených financií. Jednoduchý príklad: ak máte vyčlenený budget 1.mil € napr. na kúpu technológie a intenzita pomoci je 50%, vďaka eurofondom dokážete získať 500.000 € pre vašu firmu.

Povieme si aj niekoľko reálnych príkladov z praxe, kedy sa oplatí požiadať o dotácie, na čo si predovšetkým dať pozor, ktorým chybám sa vyhnúť a ako dosiahnuť vysokú mieru úspešnosti.

Ako najlepšie pomôcť svojej firme v tejto oblasti, ako správne pripraviť projekt, vyhnúť sa rizikám, ako vás odbremeniť od administratívnej prácnosti a využiť tak možnosti získania eurofondov pre svoju spoločnosť nám prezradí náš partner, nebotra consulting s.r.o.